polski Italian English
+48 66 22 66 791
kontakt@wideta.pl

O nas / Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI
 
Kim jesteśmy
 
Wideta to zastrzeżona nazwa własna oznacz "Punkt widokowy"pod tą nazwą kryje się urokliwe miejsce w którym miło spędzicie czas. Na twreniw Widety znajdują się trzy domki o wysokim standardzie wyposażenia.
Zapraszamy Smerek 91, 38-608 Wetlina
 
Kontakt
 
Poczta tradycyjna: Ośrodek Wideta, Smerek 91, 38-608 Wetlina
Email:  kontakt@wideta.pl     lub     osrodek.wideta@gmail.com  

Telefon: 66 22 66 791, 609100 020

 
Jakie dane osobowe gromadzimy i dlaczego
 
Rezerwacje: Dane osobowe mogą być gromadzone w celu dokonania i realizacji rezerwacji. Jest to imię i nazwisko, adres, numer telefonu, email, numer konta bankowego, nazwa firmy, numer NIP.


Wizyty na stronie: Nasza strona może zawierać odnośniki do innych stron lub udostępniać zawartość z innych stron (np. filmy). W takiej sytuacji, obowiązuje polityka dotycząca danych osobowych właściwa dla danej strony. Z wizyt na stronie mogą być gromadzone statystyki, np. na podstawie adresu IP.
 
Podstawa prawna
 
Podstawę prawną przetwarzania Pani/Pana danych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a), b), c) i f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy
95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych („RODO”).
 
Z kim dzielimy się Twoimi danymi osobowymi
 
W przypadku rezerwacji przez portal booking.com, Twoje dane osobowe są przetwarzane przez firmę booking.com B.V. z siedzibą w Amsterdamie, Holandia:
Booking.com B.V., Herengracht 597, 1017 CE Amsterdam, Holandia
 
W przypadku rezerwacji przez portal airbnb, Twoje dane osobowe są przetwarzane przez firmę Airbnb Ireland UC, z siedzibą w Dublinie, Irlandia:
Airbnb Ireland UC, privateunlimitedcompany
The WatermarqueBuilding, SouthLotts Road
Ringsend, Dublin 4
Irlandia
W przypadku przedpłaty bankowej dzielimy się danymi z mBank, ul. Prosta 18 00-850 Warszawa
 
Udostępnimy Twoje dane osobowe uprawnionym organom państwowym, jeżeli zwrócą się do nas w związku z realizowanymi przez nich zadaniami.
 
Jak długo przechowujemy dane
 
Dane mogą być przechowywane przez czas nieokreślony.
 
Państwa Prawa
 
Macie Państwo prawo do wglądu, modyfikowania oraz żądania usunięcia Państwa danych osobowych z systemów firmy PUHT GOGA – Małgorzata Durlej. W przypadku innych podmiotów, obowiązuje możliwość usunięcia danych, właściwa dla dokonanej czynności i przewidziana odrębnymi przepisami właściwymi dla danego podmiotu, np. banku.
 
Ryzyka związane z korzystaniem z usług świadczonych drogą elektroniczną
 
Musisz wiedzieć, że korzystając z usług świadczonych drogą elektroniczną w momencie nieodpowiedniego zadbania o bezpieczeństwo swoich danych, narażasz się m.in. na ryzyko:

Aby zminimalizować powyższe ryzyka:
 

ADRES
Ośrodek Wideta
Smerek 91
38-607 Wetlina
KONTAKT
kontakt@wideta.pl
+48 662 266 791
JAK DOJECHAĆ
© WIDETA.PL   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.